×
×
Alt Başlıklar

DOĞRU KONUM & MEKAN ANALİZİ

Konum ve mekân belirleme sürecinde trafik, gürültü, güvenlik, semtin marka değeri, bina biçimi, çalışanların yolda geçirecekleri zaman gibi bir çok kriter göz önünde bulundurulur. Sizin ihtiyaç programınıza ve çalışanlarınıza en uygun mekân olasılıklarını sizinle beraber listeleyip, yeni projenize doğru bir adımla başlamanızı sağlarız.

KURUMA ÖZEL
İHTİYAÇ PROGRAMI

Her kurumun kendi özelinde çalışma biçiminizi analiz ederek yeni ofisinizin tasarımınıza başlanır. Yerleşiminizi, kapsam ve kapasitenizi değerlendirerek bir gereklilikler listesi çıkarırız.

MUTLU ÇALIŞAN ATÖLYESİ

Düzenlediğimiz atölye ile mevcutta sizleri nelerin mutlu/mutsuz ettiğini öğrenerek, yeni projeden beklentilerini anlarız. O mekanın kullanıcılarını sürece katmak hem kendilerinin kuruma olan aidiyet ve sadakat duygularını artıracak, hem de orada olmaktan mutlu olacakları çalışma alanları yaratmamıza yardımcı olacaktır. Mutlu kullanıcı demek, mutlu ofisler demektir. Bu da sizin için verimlilik anlamına gelir.

ÇALIŞMA BİÇİMİ ANALİZİ

Hareket Temelli Bir Sistem veya mahremiyeti içeren kapalı alanlar... Kurum kimliğinize en uygun çalışma şekline göre verimli ve fonksiyonel bir analiz geliştiririz. Bizimle paylaştığınız bütçe içerisinde kalarak, ihtiyacınıza en uygun sistem çözümünü sunarız.

HAREKET TEMELLİ
BİR YAŞAM!

Bizim için her çözümde olmazsa olmaz dediğimiz dört ana mekan var. Konsantrasyonunuzu sağlayabileceğiniz, iş birliğinde bulunabileceğiniz, birbirinizle iletişim kurabileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz alanların dengeli bir dağılımını yapar, projenize yansıtırız. Bunun sonucunda gelen hareket temelli bir ofisle hem kendinizi daha mutlu hem de daha verimli hissedersiniz!

YERLEŞİM PLANI

Belirlediğimiz ihtiyaç programına göre yeni mekânsal kurgular geliştirerek, veriminizi en yüksek noktaya çıkaracak bir planlama yaparız.

DANIŞMANLIKLAR

Her projenin kendi özelinde mutlaka devreye sokulması gereken destek birlikleri ile iletişim halinde her noktayı gözden geçiririz. LEED, Teknoloji, Akustik, Otomasyon, Ses-Görüntü Sistemleri, Yangın, Grafik ve İletişim Tasarımı, Güvenlik, Peyzaj, Mobilyalar ve Taşınma Yönetimi... Bütün bu bileşenler için konunun uzmanı ekiplerle her adımda sizleri de bilgilendirerek çalışmalarımıza devam ederiz.

EN KEYİFLİ KISIM: TASARIM

Elimizdeki tüm doneleri bir araya getirerek yeni ve mutlu alanlar yaratmak için kolları sıvarız. Tüm tasarım sürecinde işverenle iletişimin iyi tasarım için olmazsa olmaz olduğunu bilir, bu süreçte iş yükünüzü artırmadan sizin ve kullanıcıların görüşleri ile tasarımı son haline getiririz.

MALZEME SEÇİMLERİ

Projemizde daha işe başlamadan önce sürdürülebilirliği göz önünde bulundurur, yeşil bina felsefesini destekleyecek şekilde tasarımımızı şekillendiririz. Bütçe, sürdürülebilirlik, estetik ve dayanıklılık şartlarımızı ön planda tutarak en doğru malzemeleri projemize işleriz.

GERÇEKÇİ BİR BÜTÇE

Yeni bir proje, eğer iyi planlanmazsa şirketinizin şimdiye kadar geliştirdiği en pahalı proje olabilir. Tasarımdan taşınmaya kadar bütün giderleri göz önünde bulundurarak gerçekçi bir bütçe ve zamanlama ile projemizi ayağa kaldırmaya başlarız.

UYGULAMA PROJESİ

Bünyemizdeki elektrik, mekanik, satın alma gibi tüm birimlerin işbirliği ve koordinasyonu içinde onayınızdan geçen konsept projenizin sıkıntısızca inşaa edilebilmesi için en küçük detayına kadar projelendirerek uygulanmaya hazır hale getiririz.

BU NOKTADAN SONRA İŞ AKIŞINIZA VE İŞ YAPIŞ BİÇİMİNİZE GÖRE ÖNÜNÜZDE İKİ SEÇENEK VAR. DİLERSENİZ TARAFIMIZCA ÇİZİLEN PROJEYİ EN İNCE DETAYINA KADAR SAHADA SİZİN İÇİN HAYATA GEÇİRELİM; DİLERSENİZ DE PROJE KONTROLÖRLÜĞÜNÜ DE ÜSTLENECEĞİMİZ İHALE PAKETİNİ SİZLERLE PAYLAŞARAK DESTEĞİMİZİ BU KONUDA SÜRDÜRELİM.

İHALE PAKETİ VE
PROJE KONTROLÖRLÜĞÜ

İHALE PAKETİ
İşverenin ihaleye çıkma talebi doğrultusunda uygulama projesi baz alınarak bünyemizde bulunan ekipler ile keşif metraj çalışmaları tamamlanır. Tedarikçilerin belirlenmesinden ön bütçenin hazırlanmasına kadar ihale ile igili dosyaları hazırlayarak, bütün bir paket olarak hizmet veririz. Bu süreçlerin hepsinde işveren ile iletişimde kalarak raporlamalarımızı aktarırız.

UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ ve KESİN KABUL HİZMETİ
İhalenin sonuçlanmasının ardından uygulamayı üstlenen yüklenici ile iletişimde kalarak kontrolör olarak sürece dahil oluruz. Saha kontrolleri, sürecin takibinde kalacağımız koordinasyon toplantıları ve raporlama ile kesin kabul sürecine kadar aktif bir şekilde projenin içinde oluruz.

TASARIM & UYGULAMA
(DESIGN & BUILT)

YAPIM VE UYGULAMA
Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine kadar farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyonu sağlarız ve gerçekçi bir iş programı oluştururuz. Malzeme kararlarını, kaliteli işçiliği, ileri detay çözümlerini gözetiriz; uzman ekiplerimizle tüm süreci yöneterek "rüya proje"nizi, sizin için gerçeğe dönüştürürüz.

TAŞINMA SÜRECİNİZDE
Uzman ekiplerimiz ve hızlı iş yapma gücümüzle tüm sistemlerinizi cumadan pazartesiye,kullanıcıların kaldığı yerden rutinlerine devam edebilecek şekilde taşırız. Ekibiniz ne olduğunu anlamadan ve hiçbir sıkıntıya girmeden kendilerini yeni mekânlarında bulurlar ve işlerine, ara vermeksizin, hiçbir karışıklık yaşanmadan devam ederler.

BAKIM VE DESTEK
Tüm süreçler sona erdikten sonra,yaşam alanınızın ilk günkü gibi kalması için gerekli periyodik bakımları yapabilir ve herhangi bir teknik sorun ortaya çıktığında sizin için onu çözebiliriz. Örneğin karo halıların yıllık temizliği ve bakımı, makine ve elektrik sistemlerinin kontrolü, ışık kontrol sistemleri vb.

×