×
×
Alt Başlıklar

05 Nisan 2018

Çalışma Kültürü ve Değişimi üzerine "Ersa ile Mekanlar"

Geçtiğimiz ay 13 Mart'ta Ersa ve Binat İletişim&Danışmanlık iş birliğiyle SALT Galata'da organize edilen 'Ersa ile Mekanlar' etkinliğindeydik.

Değerli kurucumuz Sn. Gürhan Bakırküre'nin moderatörlüğüyle gerçekleşen 'Çalışma Alanları Nedir? Ne değildir' konulu ilk oturumun konuşmacıları; British American Tobacco'nun Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Sn. Gökhan Bilgiç, Joint Idea kurucuları Sn. Eda Çarmıklı & Sn. Markus Lehto, Propin kurucu ortaklarından Sn. Aydan Bozkurt ve Great Place to Work'un İletişim ve Pazarlama Müdürü Sn. Volkan Tarsus'tu.

'Çalışma ortamları nedir? Ne değildir?'in yanı sıra 'Çalışma alanlarının son 10 yıldaki değişimine sebep olan etkenler neler?', ' Bireylerin çalışma ortamlarından beklentileri ne yönde?' ve ' Mekanın tasarımı, kuruma uygun doğru çalışma kültürünü oluşturmada ne kadar etkili?' gibi konulara da değinilerek her biri kendi alanında uzman değerli konuşmacıların tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusundaki katkılarıyla oldukça dolu dolu ve keyifli bir oturum gerçekleşti! 

×